0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Печат Перле Работ Перници, 30 20

Печат Перле Работ Перници, 30 20

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Фервеј перници парови веднаш ја осветлуваат секоја спална соба со нивните шарени дизајни. Печат Перле Работ Перници, 30 "х 20", 2pk : Талвег перници парови веднаш ја осветлуваат секоја спална соба со нивните шарени дизајни. Овие комплети содржат комплет од два печати за навлаки за перници за вез, 20" х 30" поликотонски материјал и упатства. Дизајн : Убави Пеперутки. Конецот и иглата не се вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.