0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Џеспет Делукс Спорт Авиокомпанија Пет Превозникот, ПБЦ-4716СГ

Џеспет Делукс Спорт Авиокомпанија Пет Превозникот, ПБЦ-4716СГ

DEN 1264.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Авиопревозникот За Миленичиња Џеспет Спорт Во Чад Греј е дизајниран да ви дозволи вие и вашето домашно милениче да одите на места со стил и удобност. Најлонската надворешност е лесна, водоотпорна и лесна за чистење, но и доволно силна за да го заштити вашето домашно милениче. Неговата цврста конструкција е дизајнирана да ја задржи својата форма без да се сруши, одржувајќи го вашето малечко безбедно и здраво. Тврдиот материјал ева врвот и страните обезбедуваат доволно простор за вашето домашно милениче. Лесен И Издржлив Носач За Миленичиња. Мрежа На Врвот И Страничните Врати За Вентилација И Удобност За Домашни Миленици. Чад Греј. Внатрешен Клип/безбедносен Поводник. 3 Големи Џебови На Страна За Чување Задоволства И Други Најважни Работи. Мека Руно Мат Обезбедува Удобност Во Текот На Патувањето И Лесно Се Отстранува За Хемиско Чистење Или Миење Раце. Удобна Подлога За Носење Рачки. Лесно Се Преклопува Рамно За Складирање. Едноставно За Затворање И Чување Кога Не Се Користи. Димензии : 16 Во. В Х 10 Во. Д Х 11 Во. Х. Со Исклучок На Продолжени Рачки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.