0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Внатрешна боја на HEP HEP + синхроничност на буквар сива, рамна, квартал

Внатрешна боја на HEP HEP + синхроничност на буквар сива, рамна, квартал

DEN 575.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

Glidden® High Endurence® Plus Interior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по исклучителна цена. Оваа ниска мирис, нула VOC* боја обезбедува извонредна криење и покриеност и е многу отпорен на печење и дамки, што го прави одличен избор за секој проект за внатрешна боја. *Бојалите додадени на оваа основна боја може значително да го зголемат нивото на VOC во зависност од изборот на бои. Внатрешна течна wallидна боја + буквар*. 100% акрилик. Одлично скријте го суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Внатрешноста на Glidden® High Endurence® Plus постигна сертификација на Greenguard Gold. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.