0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ранчо Брз Лифт Рс Потпора И Серпентина Пролет Собранието

Ранчо Брз Лифт Рс Потпора И Серпентина Пролет Собранието

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Се-во-едно решение, rancho® quick LIFT® натоварени склопови на ниво и подигнете камиони и Теренци со доцен модел. Ова комплетно склопување ја поедноставува инсталацијата, ја израмнува предната суспензија и обезбедува дополнително подигнување за да се сместат поголеми тркала и гуми. ЦЕЛОСНО РЕШЕНИЕ Нивоа и лифтови камиони и Теренци со доцен модел без трошоци за целосен систем за суспензија. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА на ЗАВРТКИ Complete Целосното склопување вклучува пружина на серпентина специфична за примена и горната плоча за монтирање за да се поедностави инсталацијата. НИВОА ПРЕД СУСПЕНЗИЈА Отстранува фабрички гребло за агресивен став. Одговара Изберете : 2003-2006 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.