0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
'Ореал Париз Супериорна Предност Мус Апсолутна Боја На Коса

'Ореал Париз Супериорна Предност Мус Апсолутна Боја На Коса

DEN 159.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Апсолутно Абење : Користете го нашиот ексклузивен Регенератор за нега со антиоксиданс и УВ филтер недела по недела за мека, свиленкаста сјајна коса. Мус направен Во Тајланд. Нема мешавина. Ако се двоумите помеѓу две нијанси, изберете ја посветлата од двете. Рафинирани природни белешки. Автоматска Боја За Повеќекратна Употреба : со само едно притискање, совршениот сооднос на кремот за боја и активатор автоматски се меша за лесна апликација. Убаво ја покрива сивата боја. Протресете енергично за активирање. Посетете . Лореал Париз ја воведува првата автоматска боја на коса за повеќекратна употреба. Нега Врховниот Регенератор СО УВ филтер. Бидете сигурни да го масирате производот темелно во косата за да се осигурате дека косата е целосно заситена, особено во коренот и линијата на косата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.