0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вранглер Машки И Големи Машки Редовни Фит Фармерки

Вранглер Машки И Големи Машки Редовни Фит Фармерки

DEN 239.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ништо Не Ја Надминува Удобноста На Вранглер. Само Фармерките Wrangler ја прикажуваат нашата уникатна конструкција Во Форма На Wrangler U која се вклопува околу вас за поголема удобност онаму каде што ви е најпотребна. Овој секојдневен јеапан ве носи од фудбал во дворот до семејни излегувања, одржувајќи се чувствувате и изгледате одлично. 100% памук. 3 предни џебови. 2 задни џебови. Редовни Фит Фармерки. Затворање на копчето и Патентот. Редовно Вклопување Низ Седиштето и Летање. 2 Задни Џебови. 1 Клучен Џеб. Појас Јамки. Достапно во Различни Бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.