0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кондиционер на Орофлуидо од Орофлуидо за унис - 33. Оз климатик

Кондиционер на Орофлуидо од Орофлуидо за унис - 33. Оз климатик

DEN 319.20
Достапно е за нарачката

Од стоката

Грижете се за вашата коса со кондиционер на орофлуид. Специјално е формулирано да се храни и хидрира секоја влакно, оставајќи ги вашите брави меки, податливи и без заплет. Овој дневен балсам има уникатен спој на состојки што нанесува коса со негување за меки и убави резултати. Тој е погоден за различни видови на коса. Комбинирајте го ова со другите производи за нега на коса и убавина од колекцијата (достапни одделно) за оптимални резултати. Орофлуидо балсам од Орофлуидо за унисекс, 33,8 мл : уникатна формула ја внесува косата со негување состојки. За сите видови на коса. Спакувано во шише 33,8 мл. Колачинот за коса ја остава секоја влакно податлива и разоткриена. За мажи и жени. Комбинирајте се со другите производи за убавина од колекцијата (продадени одделно). Трајни резултати. Лесен за употреба балсам. Идеално додавање на режим на редовна нега. Дневно плакнење на климатизација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.