0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Без граници на плус големина на јуниори со висок пораст Печатени хеланки на глуждот на Ноќта на вештерките, 2-пакет

Без граници на плус големина на јуниори со висок пораст Печатени хеланки на глуждот на Ноќта на вештерките, 2-пакет

DEN 619.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

Бу! Задржете се за плашливата сезона со 2-пакет на злобни кул печатени хеланки за Ноќта на вештерките од без граници. Страшно слатко со забавни отпечатоци од Ноќта на вештерките, овие хеланки можат да се мешаат и да се совпаѓаат со вашите омилени маички и врвови. Супер-мека финиш слична на велур, ласкаво вклопување, дизајн на истегнување и удобно чувство-ги имате вашите нови хеланки! Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 хеланки. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опремена. Подигање : високи. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контрастни отпечатоци и цврсти тонови. Печатените хеланки на Ноќта на вештерките на јуниорите плус високиот пораст од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.