0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нето Плејз Бејзбол паметен тренер Комбо радар, Pitchback и Target

Нето Плејз Бејзбол паметен тренер Комбо радар, Pitchback и Target

DEN 479.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Револуционерниот детектор на радарот за брзина ги дигитализира перформансите на корисникот, ја подобрува јачината на раката на корисникот, да ја надмине вашата граница во секое време и да го подобри менталниот фокус на корисникот и реакцијата на телото. Постои широк опсег на брзина од 3 до 150мм / ч (5 до 199 км). Брзина потсетиме евиденција и продавници до 10 брзини. Карактеристики ● Лесно поставување лесно поставување фиберглас конструкција со 3 прилагодлив агол. ● Широк опсег на брзина Има широк опсег на брзина од 3 до 150мм / ч (5 до 199 км). Исто така, вклучува 1 п. Известувањето за глас може да објави читање на брзина. LED LED дисплеј голем LED дисплеј за да можете да видите од далечина и исто така доаѓа со статив за подобрување на точноста. ● 2 во 1 Целниот панел 2 -та целната панел е дизајниран за ментален фокус и точност на влечење и целниот џеб е идеален за лесно собирање топка за да заштеди време. Средната целна зона е дизајнирана за ментален фокус и точност на влечење и целниот џеб е идеален за лесно собирање топка за да заштеди време. Потребни се батерии 5x AA (не се вклучени). (Способен за 1 компјутер Бејзбол, 1 компјутер со мекобол 1 компјутер и 2 парчиња целна мрежа). Вклучува прилагодлив статив за зголемена точност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.