0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вебер Силиконски Ракавици За Скара​

Вебер Силиконски Ракавици За Скара​

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Вебер Силиконските Ракавици за Скара се совршени за работа со храна на вашата скара или пушач. Издржливиот силикон ви овозможува лесно да преместите големи парчиња месо од топли површини. Вебер Црна Скара Ракавици 2 компјутер. - Случај На : 1;.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.