0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Комфорна Зона 9 3-Брзински Пренослив Бо Вентилатор За Дома, Бел

Комфорна Зона 9 3-Брзински Пренослив Бо Вентилатор За Дома, Бел

DEN 1119.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Лесен за употреба ротационо бирање на предниот дел на овој вентилатор ви нуди избор од три брзини што одговараат на вашиот простор и нивото на удобност. Безбедносната скара ги штити корисниците од движење на сечилата. ЕТЛ наведени. Неутралната бела боја лесно се вклопува во секоја шема на декор, што го прави овој разноврсен тивок внатрешен вентилатор за употреба во кујна, спална соба, канцеларија или студентска соба. Целосно склопен за употреба веднаш надвор од кутијата. Овој пренослив вентилатор за кутии има лесен и компактен дизајн, тежок помалку од 3 килограми. и со вградена рачка за удобен транспорт од површина до површина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.