0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Куристан Надворешно Бегство Кардита Школки Внатрешен Надворешен Тепих, 2 '4', Морнарица-Слонова Коска

Куристан Надворешно Бегство Кардита Школки Внатрешен Надворешен Тепих, 2 '4', Морнарица-Слонова Коска

DEN 2880.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кога е време да размислите за вашите надворешни ансамбли, размислете за теписи во областа! Куристан Надворешно Бегство Кардита Школки Внатрешен/Надворешен Тепих Е дизајниран специјално за да функционира во надворешни средини. Овие издржливи теписи за перформанси имаат новина привлечност која е совршена за дополнување на тематскиот декор. Одликувајќи се со уникатна рачно закачена конструкција, секој дизајн во колекцијата прикажува куп со текстура јамка што додава димензија на мотивите. Со дезени како пејзажи на плажа, светилници и морски школки, овие килими на отворено/затворено создаваат смирувачка атмосфера која потсетува на скапоцени места за одмор и хоби на отворено. Поздравувајќи ги задоволствата на босите стапала, тие се изненадувачки цврсти и се дизајнирани да ги издржат строгостите на елементите на отворено. Направено со 100% Полипропилен Куртрон подобрен Со влакна овие чудни подни моди се отпорни на мувла и мувла и можат да се користат во многу простори, како покриени надворешни дворови, сончеви простории и кујни. Лесни за чистење, овие повеќенаменски теписи се идеален избор за домаќинства каде забавата е основната состојка. Куристан Надворешно Бегство Кардита Школки Внатрешен/ Надворешен Тепих Во Морнарица-Слонова Коска : Мотиви За Новини На Отворено. Исклучителна Рачно Закачена Конструкција. Внатрешна и Надворешна Оценета. Издржлив, Отпорен на Дамки и Лесен за Чистење. Отпорен НА УВ За Да Ги Одржува Боите Посветли Подолго време. Вода, Мувла/Мувла Отпорни. Пријателски за миленичиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.