0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нема граници на ватиран кадифен пуловер на помладиот, средна тежина

Нема граници на ватиран кадифен пуловер на помладиот, средна тежина

DEN 351.36
Достапно е за нарачката

Од стоката

Пријателна за вашата гардероба со ладно време со ова без граници ватиран кадифен пуловер за јуниори. Ултра-комфор во мекото крзно крзно, овој тренд надворешен слој има неочекувана шема на ватенка со дијаманти за да го издвои вашиот изглед. Затворањето на полу-зип на јаката за потсмев на вратот додава разноврсност и лесно поставување, а џебот од кенгур е идеален за зачувување на вашиот телефон и други најважни работи во движење. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Тежина : средна тежина. Деколте : Поштенски потсмев на вратот. Затворање : Пуловерот. Ракави : Долги ракави. Ocketsебови : 1 предниот дел од кенгур ги држи најважните. Карактеристики на карактеристиките. Карактеристики на карактеристиките. : Еластични ленти на половината и манжетните. Јуниори ватирани кадифен пулвер со средна тежина од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.