0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Семејство Божиќ Пјс Појавување Сетови, Божиќ Пижами За Семејството, Празник Карирани Панталони Мама И Тато Облека За Спиење Салон

Семејство Божиќ Пјс Појавување Сетови, Божиќ Пижами За Семејството, Празник Карирани Панталони Мама И Тато Облека За Спиење

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Боја : Сива. Шема : Дедо Мраз, Кариран. Стил : Божиќ. Применлив Пол : Унисекс. Применлива Возраст : Сите Возрасти. Применлива Прилика : Затворен. Содржина На Пакетот. 1 х Пуловер. 1 х панталони. ИЛИ. 1 х Ромпер. ИЛИ. 1 x Куче Лигавче Божиќ појавување семејство пижами е направен од мека и удобна полиестерска ткаенина, која е топла, дише, совршено се вклопуваат, одлично на допир, и лесно да се мијат и нега машина. Ако сакате да имате празничен одмор, имањето Соодветни Пј е секогаш толку забавно. Замислете, во Ноќта На Божиќ, вашето семејство облечено во пижами во ист стил, фотографирајте се заедно за да ја прославите прекрасната Нова година. Ние веруваме дека тоа ќе им даде на вашето семејство. божиќни облеки за браќа и сестри, лежење на филмска ноќ, традиции за давање подароци и појадок со Дедо мраз. Овој комплет пижами за облека за спиење ќе му овозможи на вашето семејство да долови скапоцени спомени На Бадник и Божиќно утро и ќе изгледа посебно во семејството. Додадете ја вашата прва големина во вашата кошничка, вратете се на списокот и повторете ги тие чекори за сите членови на семејството; Потоа поставете ја вашата нарачка; толку е едноставно! Ве молиме купете ја секоја големина поединечно; Соодветните комплети пижами се продаваат одделно. Подгответе го вашето семејство и пријатели За Божиќ однапред со нарачка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.