0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мајеско Пижами Сем: Не Плашете се Од Темнината

Мајеско Пижами Сем: Не Плашете се Од Темнината

DEN 4784.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Најпродаваниот Хумористичен детски имот стана популарен на Wii во авантура погодна за семејството. Играчите ја насочуваат оваа неверојатна интерактивна авантура низ џиновска куќа на дрво, подземни речни пештери и потонат рудник. Тимската работа, паметното размислување и некое креативно решавање проблеми го водат херојот, а помладите гејмери, до изненадувачки заклучок. Вратите На Знаењето ги ставаат на тест мемориските вештини на вашето дете со забавно учење што поттикнува критичко размислување додека поттикнува вештини за слушање и меморија. Мајеско Пижама Сем : Не Плашете Се Од Темната Платформа Поддржана : Wii. Поддржана Платформа : Wii. Име на софтвер : Пижами Сем : Не Плаши се Од Темнината. Софтвер Под Тип : Акција/Авантура Игра. Име на софтвер : Пижами Сем : Не Плаши се Од Темнината. Софтвер Под Тип : Акција/Авантура Игра. Софтвер Главниот Тип : Игра. Софтвер Главниот Тип : Игра. ЕСРБ Рејтинг : Е (Секој). ЕСРБ Рејтинг : Е (Секој).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.