0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лимон цитрус овошје дрво храна и пијалоци графичка уметност галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

Лимон цитрус овошје дрво храна и пијалоци графичка уметност галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Stretched Canvas Sizes Include Standard : 16 x 1.5 x 20 Large : 20 x 1.5 x 30 X-Large : 30 x 1.5 x 40 Oversized : 36 x 1.5 x 48. Artwork Relates To : Citrus Fruit, Fruit, Produce, Plant, Food, Лимон. Дизајн од Себастијан Графман. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.