0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ротиформ Лиен Алуминиумски Раб Р 19Х8. С-БЛК, Р168198525+45

Ротиформ Лиен Алуминиумски Раб Р 19Х8. С-БЛК, Р168198525+45

DEN 1088.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Во Ротиформ ние не ги следиме само трендовите, туку ги создаваме. Управувано од ентузијасти, дизајнирани од експерти и дизајнирани од перфекционисти. Ротиформот не е само бренд, тоа е начин на живот. Правиме супер жешки тркала од 2009 година и штотуку започнуваме. Тоа не е всушност магија, но тоа е неверојатно. Ние го градиме секое ротиформно фалсификувано тркало овде во нашето седиште од почеток до крај со свои раце. Од концептни цртежи до керамички завршетоци, сето тоа се случува под еден калифорниски покрив. Ротиформ 1 PC Леано Алуминиумски Раб R168 19 X8, 5 5 X112/120 S-BLK 45 MM, R168198525+45. Р168198525+45. 5х112/120 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.