0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Плевел Warrior® E-Z Натоварувач Замена Судрат Високо Влијание Најлон Тример Главата

Плевел Warrior® E-Z Натоварувач Замена Судрат Високо Влијание Најлон Тример Главата

DEN 1003.20
Достапно е за нарачката

Од стоката

Плевел Warrior® E-Z Натоварувач Замена Судрат Високо Влијание Најлон Тример Главата обезбедува автоматско ликвидација технологија која ја елиминира потребата за калеми. Главата е уникатно дизајнирана со најлон исполнет со стакло за супериорна издржливост и отпорност на триење. Тоа може да се одржи до 20 стапки на 0.080 во. линија и дијаметри до 0.105 во. Со својата технологија за автоматско ликвидација, никогаш не треба да ја отворате главата. Едноставно наредете ги стрелките на копчето за испакнатини, вметнете ја линијата и чудакот. Обезбедува континуирана корист за сечење на главата без да мора да ја отворите главата или да се справите со заплеткување калеми. Дизајниран да собере 99% од тримерите за жици за гас. Висок удар судрат храна тример главата. Супериорна издржливост и отпорност на триење. Технологија за автоматско ликвидација. Прифаќа дијаметар на линијата од 0,080"до 0,105". Дизајниран да собере 99% од тримерите за жици за гас. Брзи и лесни оптоварувања на линијата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.