0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Јакна од розова платина точка за печатење со шамија GWP

Јакна од розова платина точка за печатење со шамија GWP

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој розов платина точка за печатење палто е со шал како подарок со набавка за да го задржи вашето мало девојче уште потопло, бидејќи деновите стануваат постудени! Еластични манжетни и целосно наредени со поларно руно за најудобно искуство. Содржина на ткаенина : Полиестер 100% . Подарок со шамија за набавка. Машинско миење ладно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.