0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
од страна на компанијата за подигање на портланд, машка река ниска патика за чипка на чипка

од страна на компанијата за подигање на портланд, машка река ниска патика за чипка на чипка

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Запознајте го Портланд од страна на компанијата за подигање на Портланд, машка река ниска патика за чипка, модерно ажурирање на патиката на класичен суд. Разноврсен додаток на вашиот плакар, овие лесни и издржливи патики имаат украсно стих на горниот и контрастниот гумен ѓон за да обезбедат удобност со секој чекор. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетички нубук горниот. Гума надворешна плоча, вулканизирана. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. Поставата за дишење. Подготвена јака за удобно вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.