0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Филипс Хуе Феникс Бел Амбиент Паметно Светло За Приврзок, Потребен Центар

Филипс Хуе Феникс Бел Амбиент Паметно Светло За Приврзок, Потребен Центар

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Приврзокот Филипс Хуе Феникс ви обезбедува затемнето топло и ладно бело предводено светло за да одговара на вашите секојдневни моменти. Поврзете се преку мостот Хуе (не е вклучен) со вашата домашна Wi Fi мрежа за без напор контрола преку вашиот паметен уред. Со безжична контрола на вашиот паметен телефон или таблет, изберете ја совршената поставка за светло за секое расположение или активност како што се читање или релаксирање, концентрирање или напојување. Потребен Е Мостот Хуе (се продава одделно) за целосно искуство со Нијанса, оваа светлина има специјална 3Д текстура со шестоаголна шема што ја доловува и рефлектира светлината, создавајќи динамичен ефект. Инсталирајте го насекаде каде што би имале стандардно надземно светло, прилагодете ја неговата висина и спарете го со Мостот Хуе, што ви овозможува да ги контролирате овие И другите светла На Филипс хуе преку Апликацијата Филипс хуе. Лесно проширете го вашиот систем за осветлување со додатоци (продадени одделно), како Што е Прекинувач За Затемнување На Нијанса, Допрете Нијанса или Сензор за Движење во Нијанса. Спарете го за автоматизација со вашиот постоечки систем За Гнездо или Паметни Работи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.