0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Флеш Мебел Мерсин Правоаголна Традиционална Зелена, Црна, Беж, Бургундска Област Килим, 2'7'

Флеш Мебел Мерсин Правоаголна Традиционална Зелена, Црна, Беж, Бургундска Област Килим, 2'7'

DEN 1424.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дајте и на секоја соба во вашиот дом свој стил или помогнете да ги врзете во изгледот на остатокот од дизајнот на вашиот дом со овој килим тркач во персиски стил. Разновидноста на овој традиционален тепих ви овозможува да додадете топлина на дрвени подови, димензија на тесни простории и да ги заштитите тротоарите во области со голем сообраќај. Овој тепих со низок куп може да се користи во плановите на отворен кат за дефинирање на просториите за разговор и јадење. Внатрешните килими имаат многу придобивки за модерниот дом. Направени од олефински влакна, овие современи килими за тркачи се отпорни на вода, брзи во боја и обезбедуваат меко чувство под нозете пријателски за децата и миленичињата. Поддршката од јута му дава на овој килим структурен интегритет и помага да се промовира протокот на воздух. Редовно вакуумирајте без лентата за тепање и исчистете ја со вода и благ детергент за да го одржите изгледот на вашиот нов килим. Медалјон Мотив 2 'х 7' Тркач Област Килим. Пригушени Нијанси На Беж, Зелена, Бургундска и Црна Боја на Бургундска Позадина. Ултра-Меки Олефински Влакна. Силната и Издржлива Подлога од Јута дава структурен интегритет. Водоотпорен, Брз Во Боја и Отпорен на Дамки. Пријателски За деца и Миленичиња. Вакуум Без Бар За Тепање; Исчистете Го Местото Со Вода и Благ Раствор за Детергент. Спарете се со нашите тепих влошки што можат да се исечат на сопствени форми и големини. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 3 'Х 20'.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.