0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мажи и Жени Лизгање На Боси Брзо Сува Плажа Аква Јога Вода Чевли

Мажи и Жени Лизгање На Боси Брзо Сува Плажа Аква Јога Вода Чевли

DEN 223.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Босото лизгање на брзи суви водени чевли за аква јога на плажа е еден од основните модни предмети за летото и одморот. Тој е функционален, удобен, удобен, модерен и погоден за носење во многу различни прилики. Тој нуди многу одлични карактеристики како што се нелизгачки флексибилен ѓон, заштитен, мазен и растеглив горен материјал и мала тежина со стилски дизајнирана надворешна форма. Уживајте во вашиот одмор и активности надвор од вратата на плажа со нашите убави аква вода чевли! Карактеристики : гумен ѓон против лизгање, синтетички, еластичен и силно издржлив материјал со висок квалитет што ги спречува стапалата од остри предмети, може да се носи како чорапи за активности на отворено. Функционално : дише, мазна и растеглива горна ткаенина, нелизгачки, материјал за брзо сушење, флексибилен, лесен за носење и полетување, мала тежина, удобен и заштитен од топол и тврд под. Модерен : аква водените чевли не се само функционални и удобни, туку и многу привлечни и стилски. Ние нудиме различни дизајн и бои кои можат да се совпаднат со вашата омилена боја на облека на плажа. Аква чевлите се дизајнирани и како редовна форма на чевли што може да се носат и секојдневно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.