0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мало момче голема намена да ја воздигнува инспиративната графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Мало момче голема намена да ја воздигнува инспиративната графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 216.48
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 13 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 преголеми : 30 x 1,5 x 13. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметничките дела се однесуваат на расадник, детски, фраза. Дизајн со несовршена прашина. Детска соба, расадник, игротека, училница или детска спална соба . Текстот вклучува : мало момче голема намена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.