0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Природна Храна На Кевин Цилинтро Вар Пилешко, Целосно Варен Ентре, оз

Природна Храна На Кевин Цилинтро Вар Пилешко, Целосно Варен Ентре, оз

DEN 157.28
Достапно е за нарачката

Од стоката

Јадете чиста храна без да го жртвувате вкусот! Вкусете го незаборавниот гурмански вкус на Пилешкото Цилинтро Вар на Кевин. Палео/Кето-Сертифициран сос од чимичури направен со цилинтро, вар и лук, во комбинација со пилешки гради нежни за вилушка, кои се готват до совршенство користејќи прославена француска техника за готвење наречена соус-видео. Незаборавно јадење од 16 Унци кое наскоро ќе стане редовен главен производ! Лесно се подготвува за само 5 минути во микробранова печка, овие јадења се вкусно, ниско-неред, решение без вина за напорниот ден. Секоја големина на порција од 5 мл доаѓа преполна со 23 гр протеини. Овие можат да се чуваат во замрзнувач (добро 365 дена) или во фрижидер. Доколку одлучите да ги замрзнете садовите, препорачуваме да им дозволите да се одмрзнат во фрижидер пред готвењето. 4 Унци палео/кето цилинтро сос од Вар во комбинација со 12 Унци сос-видео, целосно варено пилешко. Нема рафинирани шеќери, вештачки состојки или соја. Пилешко без кафез одгледано без антибиотици. Подготовка оброк направи лесно. Нежни ленти од пилешки гради во комбинација со светол сос од чимичури направен со цилинтро, вар и лук. 16 Унци здрава храна богата со протеини и малку јаглехидрати. Целосно варен и подготвен за јадење по 5 минути во микробранова печка. 3, 5 мл сервирање големини. Палео и Кето-Сертифициран И Сертифициран Без Глутен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.