0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
: Истрага На Местото На Злосторството: Цврсти Докази-Претходна Сопственост

: Истрага На Местото На Злосторството: Цврсти Докази-Претходна Сопственост

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

ЦСИ : Истрагата На Местото На Злосторството Цврсти Докази ќе го продолжи искуството за решавање криминал од серијата ВИДЕО игри НА Убисофт ЦСИ. Играчите ќе Им се придружат На Гил Грисом, Кетрин Вилоус и остатокот од актерската екипа во Лас Вегас за да помогнат во решавањето на злосторствата користејќи реални техники и лабораториска опрема. Играта содржи форензички реконструкции и атмосферски сцени на злосторства земени директно од телевизиското шоу, вклучително и целосно нова гаражна лабораторија за анализа на големи докази, подобрено собирање докази, лабораториски мини-игри и многу повеќе. Постојат повеќе области за истражување и зголемена интеракција со тимот НА ЦСИ, што резултира со подолго искуство во игра. Повеќе Акција За Решавање Криминал-Разложете ги доказите и изведете ги осомничените пред лицето на правдата во пет сосема нови, бизарни злосторства. Откријте подолги случаи, барајте поголеми сцени на криминал и откријте скриени докази на уникатни локации како никогаш досега. Одете Подлабоко во Доказите - Совладајте нови форензички алатки и пронајдете повеќе докази од кога било. Користете ја Новата Лабораторија За Гаражи за да испитате големи докази како автомобили и камиони. Рекреирајте престрелки со балистички ласери, откријте шокантни тајни со видео анализа и многу повеќе. Крајното ИСКУСТВО НА CSI-Искусете ги вашите сопствени ЕПИЗОДИ НА CSI додека составувате индиции со вистинските актери НА CSI. Учествувајте во драматични испрашувања, создадете грозни реконструкции на криминалот и истражете ги атмосферските сцени на злосторството инспирирани од шоуто. РЕЈТИНГ НА ЕСРБ : ЗРЕЛИ Со Крв и Гор, Сексуални Теми и Насилство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.