0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ланкастер Лс-Р Т Сите Терени ЛТ35Х12, 50Р 117к Е Лесна Гума За Камиони

Ланкастер Лс-Р Т Сите Терени ЛТ35Х12, 50Р 117к Е Лесна Гума За Камиони

DEN 4208.48
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ланкастер ЛС-57 Р/Т ЛТ35Х12, 50Р22 117К Еовервју ланкастер ЛС-57 Р/Т е груба теренска гума која е изградена за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци. Агресивната шема на шарите со широко распоредени блокови на шарите и отворени раменици ја подобрува влечната сила и перформансите на кој било терен, а оптимизираниот дизајн НА LS-57 R/T ги намалува звуците на патиштата за тивко, удобно возење по асфалтирани патишта. Дизајниран за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци. Агресивната шема на шарите ја подобрува влечната сила и перформансите на кој било терен. Изграден со широко распоредени блокови на шарите и отворени раменици кои ја исфрлаат водата, калта, нечистотијата и карпите од гумата за постојано влечење и подолг век на траење. Оптимизираниот дизајн ги намалува звуците на патиштата за тивко, удобно возење по асфалтирани патишта. Големина : LT35 X12. 50 R22. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.