0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Меркур Тактичка Опрема 3-Дневен Ранец За Истегнување

Меркур Тактичка Опрема 3-Дневен Ранец За Истегнување

DEN 480.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Тактичката Опрема Меркур 3-Дневен Ранец за Истегнување е тежок ранец популарен кај Американската Војска, органите на прогонот и страствените авантуристи на отворено. Опремен со МОЛОВИ јамки за брзо прицврстување на торбички и додатоци од секој тип, овој ранец е изграден од издржлив полиестер од 600 негирачи со винилна подлога и е тактички ранец што може да се прошири совршен за кампување, пешачење, долги патувања, излегување на патрола или како крајна торба за бубачки. Повеќе џебови, појас за поддршка на грбот со спојки за падобран и патент со лесен зафат ја извлекува оваа разноврсна торба. Меркур Тактички Опрема 3-Ден Рашири Ранец : Изграден од 600 негира полиестер со винил поддршка. Голем проширлив главен простор за пакување. Организатор џеб. Странични спојки за падобран. Лесно-зафат патент повлекува. Појас за поддршка на грбот со спојки за падобран. Волумен : 3920 кубни. Димензии : 16.25"L x 16"W x 20.75" H. Доживотна гаранција против дефекти на секој производител.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.