0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Подмолен Пријатели Бебе Девојка Памук Предвремени Спиење и Игра 3pk, Париз, 6 Месеци

Подмолен Пријатели Бебе Девојка Памук Предвремени Спиење и Игра 3pk, Париз, 6 Месеци

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подвижните Пријатели спијат и играат се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашиот памучен сон и игра од 1 парче е одличен за играње, време на стомак, дремки и спиење. Нашиот сон и игра се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Подмолна Пријатели Бебе Девојка Памук Спиење и Игра 3pk, Париз е одличен бебе најважен сет за вашето малечко. Комплет координиран памучен сон и игра. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.