0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дани Гордон уметност „Црн дахшунд држи зелен молив“ платно уметност

Дани Гордон уметност „Црн дахшунд држи зелен молив“ платно уметност

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.