0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
&Т Huawei Искачи Y Полнач Брзо Микро USB 2. Кабелски Комплет Од Иксир -

&Т Huawei Искачи Y Полнач Брзо Микро USB 2. Кабелски Комплет Од Иксир -

DEN 191.20
Достапно е за нарачката

Од стоката

Компатибилен И Со адаптивниот ѕид За Брзо Полнење и со полначи за автомобили и со само редовни уреди за полнење кои обезбедуваат стапка на полнење од 2 Засилувачи.4 а?2 x Микро-USB ДО USB Кабли : 3. Производите НА ИКСИР доаѓаат СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА. Работи Со Адаптивни уреди за Брзо Полнење (АФЦ) компатибилни синхронизација и пренос на датотеки преку микро-USB кабел за податоци. Адаптивни Уреди За Брзо Полнење (АФЦ) Компатибилни : Ако вашиот уред не ја содржи оваа технологија, тој ќе се полни со нормална брзина без проблем.0 Кабел Комплет Од Ixir - (Брз Ѕид Полнач + Брз Автомобил Полнач + 2 Кабел).Адаптивно Полнење За Брзо Полнење (Брз Полнач) Полнач За Автомобилсо адаптивната Технологија За Брзо Полнење за нашата батерија може да оди од нула до 50% ниво на батерија за околу 30 минути, додека остварувате повици или ја користите ВАШАТА АПЛИКАЦИЈА ЗА навигација СО ГПС, Микро-USB До USB Кабел Овој микро-USB 2.0 брзински кабел за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за полнење и синхронизација на податоци.Комплетот За Комбиниран Полнач Ixir Вклучува : ?1 х Адаптивно Брзо Полнење (Брз Полнач) Ѕид Полнач : 2. Со таа функција вграден во до 75% побрзо стапка. Купете само од овластен продавач На Амазон за да добиете вистински производ ИКСИР. AT&T Huawei Се Искачи Y511 Полнач Брз Микро USB 2.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.