0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Sulpell Industries Sublime Canyon Mountain Cliffs пригушена монотона фотографија, 13, дизајн од Даниел Сприл

Sulpell Industries Sublime Canyon Mountain Cliffs пригушена монотона фотографија, 13, дизајн од Даниел Сприл

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 19 x 0,5 x 13 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : природа; Надвор; Планина; Карпа; Меса; Долина; Плато; Кањон; Фотографија; Карпест пејзаж; Искачување; Падина; Планинари; Земја; Облаци; Патува; Разгледување; Патување; Hotешко ;. Дизајн од Даниел Сприл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.