0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Т Мастило Одржување Кутија

Т Мастило Одржување Кутија

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кутијата За Одржување Мастило Т6712 складира мастило што се испушта од системот за време на чистењето на главата за печатење. Вашиот печатач и неговиот софтвер ќе ве известат кога треба да се замени кутијата за одржување. WF 8000 СЕРИЈА ОДРЖУВАЊЕ КУТИЈА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.