0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
8. Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено Со Џебови Со Сребрена Текстура, Одговара 2007-Линколн Навигатор

8. Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено Со Џебови Со Сребрена Текстура, Одговара 2007-Линколн Навигатор

DEN 1088.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Обновено Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 18 Х 8,5, 44мм Офсет, 7 Краци, 6 Навртки, Шема На Завртки ОД 135ММ, Обработени со Џебови Со Сребрена Текстура. Тоа Одговара На Вашиот 2007-2013 Линколн Навигатор. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи 18 Х 8.5 Обновено Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено Со Џебови Со Сребрена Текстура, Одговара 2007-2013 Линколн Навигатор 18 Х 8.5, 44мм Офсет, 7 Краци, 6 Навртки, 135мм Шема На Завртки, Обработени со Сребрени Текстурирани Џебови, Изработени од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.