0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Gila® Декоративен Кристален Станбен Прозорец ФИЛМ DIY Статички Држат Без Лепак Без Лепило 3ft 6.5 ft

Gila® Декоративен Кристален Станбен Прозорец ФИЛМ DIY Статички Држат Без Лепак Без Лепило 3ft 6.5 ft

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Gila® Декоративен Кристален Прозорец Филм е елегантна, економична алтернатива на скапи прозорски третмани. Неговата текстура и шема го подобруваат изгледот на вашите прозорци, истовремено зголемувајќи ја приватноста. За разлика од завесите, ролетните или нијансите, тоа нема да ги скрие прозорските рамки или да ја блокира природната светлина. Нашата статичка технологија за прицврстување го прави совршен сам проект ЗА домови или канцеларии. Совршено е за прозорци, но може да направи чуда и на секоја рамна стаклена површина како вратите, масите и предните делови на кабинетот. ЛЕСНА САМОСТОЈНА ИНСТАЛАЦИЈА : само исечете на големина и нанесете користејќи Комплетен Комплет За Апликација Гила, не е потребен професионален инсталатер. 24-ЧАСОВНА ПРИВАТНОСТ : Врежаната текстура крие за да помогне да се задржат љубопитните очи без да ја блокираат сончевата светлина. БЕЗ ЛЕПИЛО : без лепак-статичката технологија за прицврстување цврсто се прилепува на површината, но лесно се отстранува и повторно се користи. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Модерен, врежан кристален дизајн одговара на секој стил на декор . ПАМЕТНА ГОЛЕМИНА : долга ролна 3' широка х 6,5', совршена за покривање на стандарден прозорец-купете само она што ви треба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.