0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Sandенски Садлер Велкро Влез клин сандали

Sandенски Садлер Велкро Влез клин сандали

DEN 324.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Сандал Садлер на Xoxo е совршена силуета за еден ден во ноќта. Се одликува со цветна перфорација и каиш за велкро за лесен влез. Синтетички горен. TPR Outsole. Синтетичка постава. Клин пета. Влегување во Велкро.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.