0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Skechers работат женски опуштено вклопување Фелтон - алби -отпорни на работа чевли - широко достапни

Skechers работат женски опуштено вклопување Фелтон - алби -отпорни на работа чевли - широко достапни

DEN 703.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Безбедност и удобност ве олеснуваат преку вашата смена во работата на Skechers Relivered Fit® : Felton - Albie SR чевли. Нежните кожени кожни синтетички горе во чипка на чипка на секојдневна удобност работа отпорна на патики со акценти за шиење и преклопување. Меморија за пена. Мазна кожена кожна синтетичка горна. Синтетички преклопувања. Чипкајте спортски обичен удобност работа отпорен на патики дизајн. Акценти за шиење. Преклопува на пети, страни и пета за дополнителна издржливост. Лого на страната. Засилени шевови. Чипка напред. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Опуштен дизајн на Fit® за удобно вклопување во просториите. Мемориската пена е на врвот на усогласената усогласена удобност. Шок што апсорбира поддржувачка мида. 1 1/4 инчи изграден во пета. Флексибилна надворешна плоча отпорна на гума за влечење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.