0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Класични Додатоци Равена Водоотпорна Перница За Седиште Во Дворот,, Малард Грин

Класични Додатоци Равена Водоотпорна Перница За Седиште Во Дворот,, Малард Грин

DEN 1584.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

ГАРДЕЛ ЕДЕН СИСТЕМ ЗА ТКАЕНИНА : Гардел Еден е издржлива ткаена полиестерска ткаенина обоена во раствор со заштитна водоотпорна обвивка и ламинирана подлога отпорна на вода. ВОДООТПОРНА ОБВИВКА и ПОДЛОГА : Водоотпорната обвивка се спротивставува на дамките и помага да се задржи дождот надвор и вашата пена за перница заштитена. ЗАКЛУЧУВАЊЕ ПАТЕНТИ : патентите се заклучуваат за да се задржи цврсто затворање и да се олесни полнењето на перницата.Додадете удобност на вашиот мебел на отворено Со Колекцијата На Перничиња За Внатрешен Двор Равена Со Класични Додатоци. 3-СЛОЕВИТА ПЕРНИЦА пена : Пена е наменета за удобност и поддршка, со надворешни слоеви на отворени ќелии пена затворање јадро со висока густина која е еластична, но е во согласност со вашата форма. Направен со полиестер обоен со раствор, Нашиот Систем Од Ткаенина Гардел Еден ја држи Мајката Природа и непредвидените излевања подалеку со отпорност на дамки и помагање да се задржи дождот надвор, така што вашата пена за перничиња останува заштитена. Ние нудиме 6 богати бои дизајнирани да го издржат тестот на времето и да одговараат на различни вкусови. ПАТИО ПЕРНИЦИ СО ГАРАНЦИЈА : една година ограничена гаранција. Не само што вашите перничиња за двор ќе бидат заштитени од елементите, туку ќе бидете заштитени со најлесната гаранција во индустријата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.