0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Таргус SafePort Солиден МА За Microsoft Површина Про 7, 6, 5, LTE, и-THD495GL

Таргус SafePort Солиден МА За Microsoft Површина Про 7, 6, 5, LTE, и-THD495GL

DEN 1792.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Добијте ја крајната заштита и разноврсност за Вашиот Microsoft Surface Pro 7, 6, 5, 5 LTE и 4. Со својата заштита од воено одделение, овој случај е направен да издржи ненадејни капки и случајни лизгања. Таргус Safeport® Солиден МАКС За Површината На Мајкрософт? Про 7, 6, 5, 5 ЛТЕ, и 4.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.