0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
5.5 Предност Странични Шипки со Загради Одговара изберете: 2007-ТОЈОТА ТУНДРА

5.5 Предност Странични Шипки со Загради Одговара изберете: 2007-ТОЈОТА ТУНДРА

DEN 3156.32
Достапно е за нарачката

Од стоката

5.5 "Предност Странични Шипки СО Загради ОВЕН предност страничните шипки можат да се пофалат со свеж изглед за модерниот камион или ТЕРЕНЕЦ и се направени со целосно алуминиумска конструкција за да бидат силни, лесни и без' рѓа. Тие се целосно ослободени од пластични делови, со леани алуминиумски крајни капачиња и алуминиумска шара со печат што никогаш нема да пукне или избледи. Овен предност страничните шипки користат држачи за монтирање специфични за возилото и доаѓаат во четири основни должини за да одговараат на повеќе марки и модели. Тие се достапни и во две опции за завршна обработка, вклучувајќи црн карбид или хромиран капут во прав. ЗАБЕЛЕШКА : Овој сет на странични шипки вклучува држачи за монтирање. Погледнете го упатството за апликација за да ја потврдите компатибилноста со вашето возило.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.