0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сликарите на елмер Непроѕирен Маркер За Боја, Ултра Фини, Бели

Сликарите на елмер Непроѕирен Маркер За Боја, Ултра Фини, Бели

DEN 591.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нанесете живописна боја со леснотија користејќи Ги Сликарите На Елмер Непроѕирен Маркер за Боја. Овој маркер доаѓа во бела боја и е идеален за употреба на различни проекти. Овој прибор за изработка може да се користи за украсување ткаенина, дрво, керамика, глина или теракота. Може да се користи и на пластични, пена плочи, метални или стаклени површини. Овој ултра фин маркер за боја може да помогне во украсување на различни предмети во вашиот дом, создавање уметнички проекти или училишни проекти. Можете дури и да го чувате за употреба со материјали за изработка. Овој бел маркер е исто така нетоксичен и без киселина, што го прави безбеден за употреба. Не може да се пере, затоа треба да се користи внимателно. Сликарите на елмер Непроѕирен Маркер За Боја, Ултра Фини, Бели : нетоксични и без киселина. Постојан. Протресете пред употреба. Белиот маркер за боја има ултра фин врв . Користете за ткаенини, керамика и многу повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.