0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
DesignArt 16 16 Сина полиестер фрла перница

DesignArt 16 16 Сина полиестер фрла перница

DEN 823.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски цветни фрлања перници. Запрскајте ја дневната соба, троседот или креветот со овие пукнати светло обоени уметнички цветни перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со овие мултифункционални дизајнерски перници. Повикајте повеќе здружение и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, столици, креветот и занесете се во бујна, пријатна релаксација. Нашата цветна перница е отпечатена со употреба на италијански мастила со голема густина на боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела. Се одликува со одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. Основни форми со современи графички дизајни. Печатено на 100% полиестери со мала тежина. Перница исполнета со 100% Пополнување на полиестер. Ткаенина отпорна на брчки. Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од капакот. Без мирис. 100% хипоалергичен. Машинско миење ладно одделно, нежно циклус само, без белило, виси да се исуши. Печатете на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. Достапно во неколку големини. Атрибут : Цветни. Тема : Цветни пејзажи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.