0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фармерки со Софија од Софија Вергара со долг ракав брод со вратот на вратот на пижами

Фармерки со Софија од Софија Вергара со долг ракав брод со вратот на вратот на пижами

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Се карате околу куќата или се подготвувате за кревет? Ова динамично дуо од „Софија Интим“ ја зазема ноќта .. или ден во стилска удобност. Ексклузивно на .para nuestra comunidad de habla hispana : ya sea que estés leajada en casa o Подготвување пара -dormir, este dúo dinámico de sofia interations te parmite pasar el día, o lochhe, con elegante comodidad. Ексклузивен en. Материјал : 95% модал/5% спандекс/95% модал; 5% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Modern/Moderno. Сет вклучува : врвот на долги ракави и шорцеви/блуза манга ларга и шорцеви. Врвен стајлинг на пуловер со брод; Долги ракави на Долман со детали за контраст/Estilo fácil de Poner con cuello bote; Манга Ларга Долман кон Контратентите. Шорцеви : влечење на стилизирање со еластична лента за влечење на половината; среден пораст; 2,5 ”инсем на големината m; два џебови од страничен слој; Странични споеви на контраст/Estilo fácil de Poner con Pretina alástica con cordón ajustable; Тиро Медио; 2,5 ”de largo de enterepierna en una talla mediana„ m “; dos bolsillos laterales ocultos; Контратенти на латерали на костуми. Upgrade Your Downtime : Nothing says cozy-chic better than new loungewear and sleepwear from Sofia Vergara/Nada tiene un estilo tan cómodo y elegante como la nueva colección de ropa para estar en casa y de ropa para dormir de Sofia Vergara. Sofia Intimates by Софија Вергара со бродоградилишта и шорцеви поставени за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.