0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Преодна подрачје за килим Аква, дневна соба на морнарицата лесна за чистење

Преодна подрачје за килим Аква, дневна соба на морнарицата лесна за чистење

DEN 3089.76
Достапно е за нарачката

Од стоката

Изградете инспиративна основа за вашиот домашен декор со овој разноврсен килим. Традиционалниот дизајн на панели со граница е освежен со шик бои за забавен допир. Транзициска површина од 9x12 (8'9 '' x 12'3 '') Граница Аква, дневна соба на морнарицата лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поддршка од памук што добро се одржува и е лесно да се исчисти. Прекрасен преоден стил со примарна аква сенка и морнарички акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.