0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Временски плоштад во Newујорк, урбани обележја за сликање на платно уметничко печатење

Временски плоштад во Newујорк, урбани обележја за сликање на платно уметничко печатење

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотива мимаки, а потоа исечете ги рацете и истегнувајте го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Дизајн од Карла Дели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.