0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Долга ракав за изведба на долгиот ракав на Расел Бојс, 2-пакет, големини 4-18

Долга ракав за изведба на долгиот ракав на Расел Бојс, 2-пакет, големини 4-18

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Испоракајќи удобност, стил и перформанси на неговата гардероба, оваа кошула за изведба на долги ракави Флек од Расел е дизајнирана да одговара на животниот стил на вашиот млад спортист. Се одликува со патентирана технологија за влага со влага 360 со Intellifresh за целодневна заштита од мирис. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 2-пакет вклучува : две маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Рефлексивни ленти за заптивка на топлина помагаат да се одржи видлив во услови на слаба осветленост; DRI-POWER 360 технологија за влага за влага; Intellifresh за цел ден заштита од мирис. Изведба маица 2-пакет за момчиња од Расел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.