0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Љубовни Миленичиња Долче Вечера Чинија За Храна Мурано Кварт За Кучиња И Мачки

Љубовни Миленичиња Долче Вечера Чинија За Храна Мурано Кварт За Кучиња И Мачки

DEN 546.88
Достапно е за нарачката

Од стоката

Љубов Миленичиња Долче Куче Вечера За Кучиња-Мурано Сината има чоколадо кафеави шепи со темно сини коски на светло сина позадина. Оваа двојна вечера во облик на коска има отстранливи, отпорни на бактерии чинии од нерѓосувачки челик во издржлива пластична основа. Отстранливите гумени стапала без лизгање помагаат да се обезбеди тивко јадење без истурање. Сите Двојни Вечери На Долче се безбедни за миење садови (прво отстранете ги гумените стапала). Долче Јадење Храна Сад Мурано Кварт За Кучиња . Ветеринар-препорачува нерѓосувачки челик внатрешни спротивставува бактерии. Отстранливите гумени стапала спречуваат излевање и бучава. Достапно во неколку бои за да одговара на секој декор. 3.38 Чаши (Х 2).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.