0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Рејбестос Х Хардверски Комплет За Сопирачки За Паркирање Од Професионално Одделение одговара: 1990-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1990 - ГМЦ СИЕРА

Рејбестос Х Хардверски Комплет За Сопирачки За Паркирање Од Професионално Одделение одговара: 1990-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1990 -

DEN 3.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Кога станува збор за работните места на сопирачките, хардверот на сопирачките често е најзанемарената компонента. Истрошениот хардвер на сопирачките може да доведе до несакана бучава, предвремено абење на сопирачките и влечење на сопирачките. Издржливиот, сигурен хардвер за сопирање е од суштинско значење за успешна работа на сопирачките. Осигурајте се дека работата на сопирачката е успешна за прв пат со користење на хардвер за сопирачки R-Line. Raybestos R-Линија Хардвер Произведени на прецизни спецификации ВО ое форма, одговара и функција . Изграден со премиум материјали кои ги исполнуваат или надминуваат перформансите на ОЕ . Направено за да овозможи тивко, мазно и безбедно сопирање . Инженер и тестиран за да се исполнат издржливоста и сигурноста во екстремни услови . Изработени од висококвалитетни материјали. Одговара Изберете : 1990-1995 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1990-2000 ГМЦ СИЕРА 2000-2003 ФОРД ЕКОНОЛИН 1996-2004 ТОВАРНИ ШАСИЈА 1988 ШЕВРОЛЕТ Ц6500 1991 форд Ф 1988 Гмц Ц7000 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.