0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Персонализирано родиум, злато или розово позлатено врежано име Ангел ѓердан

Персонализирано родиум, злато или розово позлатено врежано име Ангел ѓердан

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Чувајте го вашиот ангел близу до срцето секогаш со ова позлатено персонализиран ѓердан од ангел. Приврзокот мери 24,5 мм широк до 18,5 мм. Персонализирајте со врежано име до 10 букви. Совршен подарок за родендени, заедници, годишнини или празници! Персонализацијата не може да содржи посебни карактери, емоции или форми. ПОЗЛАТЕНО. Ангелски мерки со широк 24,5 мм високи x 18,5 мм. Ѓердан е долг 18+2 "Персонализирајте од 3 до 10 букви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.