0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сат - Диференцијална Смена Активатор Одговара изберете: 2010 - ТОЈОТА 4РУНЕР, 2000-Тојота ТУНДРА

Сат - Диференцијална Смена Активатор Одговара изберете: 2010 - ТОЈОТА 4РУНЕР, 2000-Тојота ТУНДРА

DEN 1472.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Aisin диференцијална промена активатор е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме погон за диференцијални смени за буквално секој автомобил на патот денес. Aisin диференцијална смена активатор се достапни за користење на и надвор од патот и се наменети за сите временски услови. Aisin Sat-020 Диференцијална Промена Активатор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.